website making software

O NAS

Firma Stabilo, założona w 1997 roku, prowadzi działalność gospodarczą i zajmuje się wypożyczaniem sprzętu budowlanego. Jej Prezesem jest Jacek Kuśmierczyk.

Oferujemy naszym klientom możliwość zakupu nowoczesnych, używanych zestawów szalunkowych do deskowania stropów, ścian, słupów, podciągów i innych żelbetowych konstrukcji monolitycznych. Zestawy szalunkowe, znajdujące się w naszej ofercie, są produkcji cenionych, znajdujących się na polskim rynku budowlanym firm: PERI, DOKA, HUENNEBECK.

Na asortyment naszej firmy składają się systemy deskowań: PERI Trio, DOKA Framax i Alu Framax, Manto HUENNEBECK, szalunek stropowy tradycyjny DOKA, Topec HUENNEBECK,  oraz szeroki wybór podpór stalowych i innego oprzyrządowania do szalunków ( dźwigarów drewnianych, głowic, konsoli, wsporników pomostu, rozpór,  podpór ukośnych, rygli, barierek, haków transportowych, zastrzałów, stopek, klinów, sworzni, zworników, ściągów, nakrętek i innych akcesoriów ).

Oferujemy także wysokiej jakości sklejkę szalunkową wodoodporną z obustronnym filmem, która w sposób istotny przedłuża wielokrotność używania oraz zapewnia wysoką jakość powierzchni betonu.

W ofercie naszej firmy znajdują się również nowe kontenery zaplecza budowy: kontenery biurowe, socjalne, sanitarne, magazynowe, wykonywane na zamówienie, a także drobny sprzęt używany.

Sprzęt budowlany, jakim dysponuje firma STABILO, charakteryzuje trwałość, jakość i pochodzenie od uznanych producentów z Unii Europejskiej oraz bezpieczeństwo w stosowaniu tych elementów szalunkowych w praktyce.

Zalety naszej oferty to:

  • duży wybór sprzętu używanego i pełnosprawnego technicznie
  • dostępność asortymentu z magazynu w trybie doraźnym
  • możliwość oględzin przed podjęciem decyzji o zakupie
  • korzystne warunki płatnicze na oferowane przez nas towary    

Nasi inżynierowie zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży lub wypożyczenia sprzętu budowlanego.

Pragniemy dodać, że posiadamy liczne grono Klientów usatysfakcjonowanych z poziomu świadczonych przez nas usług.

Działalność prowadzimy na terenie Polski, jak i krajów sąsiadujących oraz krajów Unii Europejskiej.


Zapraszamy do współpracy.